منشور شهبازان

شهبازان (خانه سفر پارس) یک دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری زیر نظر وزارت میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است. لذا کلیه قوانین جمهوری اسلامی ایران در سفرهای این شرکت نیز لازم‌الاجراست. ما نیز خود را ملزم به رعایت موارد مرتبط با این موضوع می‌دانیم و از همسفران خود نیز خواهشمندیم تا نهایت کوشش خود را در رعایت این موارد داشته باشند. سلسله توافقات میان شهبازان و همسفرانش به این شرح است:

قوانین و مقررات عمومی

۱. این پیوست می‌تواند به‌صورت دستی تهیه شود و یا به‌صورت الکترونیک توسط مسافر یا نماینده او از طریق تارنمای اختصاصی کارگزار تایید و با پرداخت الکترونیک، خدمات مندرج در قرارداد برای شرکت‌کنندگان خریداری شود.

۲. امضای قرارداد یا خرید تور به‌صورت الکترونیک از طرف مسافر یا نماینده وی، به منزله مطالعه دقیق مشخصات سفر، آگاهی کامل از مفاد قرارداد، شرایط ابطال سفر و اطلاع از کلیه لوازم ضروری و شخصی مورد نیاز سفر بوده و کلیه مسئولیت‌های ناشی از عدم توجه به مفاد این پیوست متوجه مسافر خواهد بود.

۳. چنانچه گشت به حد نصاب مورد نظر نرسد، کارگزار مجاز به کنسل کردن آن سفر و اعلام به مسافر سه روز کاری در تورهای چند روزه و ۳۶ ساعت در تورهای یک روزه قبل از تاریخ اجرای تور و استرداد وجوه دریافتی از مسافر است.

۴. در طول سفر، امکان دیر یا زود شدن ساعات صرف غذا، خواب و استراحت، کم و زیاد شدن مدت زمان پیمایش مسیرها (با وسیله نقلیه و یا در راه‌پیمایی‌ها) با توجه به شرایط آب و هوایی، محیطی، محلی و یا حوادث غیرمترقبه وجود دارد.

۵. در صورتی‌که مقامات انتظامی یا مسئولین محلی به هر دلیلی از ورود مسافر به مقصد ممانعت کنند، مسافر ملزم به تبعیت از دستورات بوده و هیچ‌گونه مسئولیتی بر عهده کارگزار نخواهد بود.
تبصره ۱: در صورت بروز این اتفاق، نماینده کارگزار (راهنما) در صورت داشتن زمان لازم، مجاز به جابجایی سفر بوده و مسافر ملزم به تبعیت از راهنما خواهد بود.

۶. در صورتی‌که مسافر به هر دلیل برای سایر مسافرین، سرپرست گروه، راهنمایان محلی و سایر افرادی که در اجرای گشت نقش دارند، مزاحمتی ایجاد نماید و یا مرتکب اعمال خلاف شئونات و قوانین جمهوری اسلامی و یا شهر مقصد شود، سرپرست گروه موظف است بر حسب مورد تصمیم لازم را در خصوص این مسافر اخذ نموده و مراتب را جهت ضبط به کارگزار گزارش نماید.

۷. در صورت بروز هرگونه اختلاف بین طرفین قرارداد، سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مرجع رسیدگی است و رای صادره مورد توافق طرفین خواهد بود.
اقامت:‌

۸. اختصاص اتاق یک، دو و… نفره به افراد در هتل و نیز نحوه استقرار افراد در اقامتگاه‌های بومی یا محیط‌های طبیعی غیر از هتل (کمپ، کلبه، خانه محلی و اقامتگاه بوم گردی)، بستگی به ترکیب نفرات تور و ظرفیت هتل یا خانه محلی دارد. امکان استفاده از چادر یا اتاق اختصاصی برای مسافر وجود ندارد.

تبصره ۲: در اکثر هتل‌ها، تخت سوم در اتاق‌های ۳ تخته از نوع سفری و یا کاناپه تاشو بوده که موقتا در اتاق ۲ تخته گذاشته می‌شود.

تبصره ۳: ساعت تحویل اتاق‌های هتل به هنگام ورود ساعت ۱۴ و تخلیه ساعت ۱۱ صبح بوده که مسافر موظف به رعایت آن است. تحویل و تخلیه اتاق قبل و بعد از ساعات اعلام شده تابع قوانین هتل بوده و هزینه‌های احتمالی بر عهده مسافر است.

تبصره ۴: زمان لازم برای برپایی کمپ و جمع‌آوری آن مورد قبول مسافر است..

۹. استفاده از خدمات هتل از قبیل مواد خوراکی و نوشیدنی، خشک‌شویی و… تابع قوانین هتل بوده و پرداخت هزینه‌های انجام شده به عهده مسافر است.

تعهدات مسافر:‌

همراه داشتن شناسنامه عکس‌دار و کارت ملی در تمامی سفرهای داخلی الزامی است.

۱۱. مسافر یا نماینده ایشان موظف است در هنگام ثبت‌نام، مشخصات فردی خود و همراهان را به‌طور صحیح و کامل ذکر نماید. بدیهی است عواقب بروز هرگونه مشکلی که به‌علت مغایرت در ثبت مشخصات مسافر ایجاد شود، متوجه مسافر و یا نماینده وی بوده و کارگزار در این رابطه هیچ‌گونه مسئولیتی نخواهد داشت.

۱۲. مسئولیت مراقبت از فرزندان، اموال و مدارک شخصی به عهده مسافر بوده و در صورت مفقود شدن آن هیچ نوع مسئولیتی متوجه کارگزار و راهنما نخواهد بود.

۱۳. مسافر موظف است در ساعات اعلام شده در برنامه‌های گشت شرکت نموده و در صورت عدم حضور به‌موقع به هنگام حرکت تور، شخصا متعهد قبول مشکلات احتمالی و پرداخت هزینه‌های مربوطه جهت پیوستن به گروه و ادامه برنامه تور خواهد بود و کارگزار مربوطه هیچ‌گونه مسئولیتی در این خصوص نخواهد داشت. زمان انتظار برای ترانسفر مسافران در فرودگاه حداکثر ۴۵ دقیقه است.

۱۴. در صورت افزایش و یا تغییر نرخ حاصله در قیمت گشت، اعم از افزایش نرخ بلیط، هتل و سایر خدمات، با ارائه مدارک مستند از سوی کارگزار، مسافر موظف به پرداخت مابه‌التفاوت اعلام شده به کارگزار خواهد بود.
تبصره ۵: چنانچه مسافر شرایط مندرج در ماده فوق را نپذیرد موظف به پرداخت هزینه ابطال مطابق با «جدول شماره ۱» خواهد بود.

۱۵. هزینه‌های اضافی و خارج از برنامه گشت به عهده مسافرین بوده و لازم است در زمان اجرای گشت نسبت به پرداخت آن اقدام شود.

۱۶. در صورت وارد نمودن خسارت به هتل‌ها، رستوران‌ها، اماکن و وسایل نقلیه توسط مسافر، وی شخصا مسئول پرداخت خسارت خواهد بود.

۱۷. هرگونه هزینه و خسارت در طول سفر که به دلایل تبعیت نکردن از دستورات راهنما، گشت‌های خارج از خدمات کارگزار و یا عدم استفاده از لوازم ضروری شخصی هر سفر (مندرج در صفحه ویژه هر سفر در تارنمای اختصاصی کارگزار) به‌وجود آید تماما متوجه مسافر خواهد بود.

۱۸. مسافر یا نماینده ایشان موظف است بر اساس سطح توانایی جسمی خود و همراهان در تور متناسب با سختی سفر، ثبت‌نام نماید. همچنین در صورت داشتن بیماری خاص، نیاز به مصرف داروی تجویز شده از سوی پزشک و یا استفاده از تجهیزات پزشکی خاص، علاوه بر اطلاع‌رسانی به مسئول فروش خانه سفر پارس پیش از ثبت‌نام، موضوع را کتبا نیز به شرکت اعلام نمایید. در صورت موافقت شرکت با حضور ایشان در تور، مسافر موظف است داروها و تجهیزات مورد نیاز را به همراه داشته باشد.

تبصره ۶: مسافر یا نماینده ایشان با ثبت‌نام در هر سفر، مسئولیت حضور در سفر با توجه وضعیت جسمانی خود و همراهان خود را می‌پذیرد و بروز هرگونه مشکل و یا هزینه ناشی از عدم آمادگی جسمانی یا عدم آگاهی مسافر از وضعیت جسمانی خود و یا امراض احتمالی مسافر در طول سفر به عهده مسافر خواهد بود.

۱۹. مسافر موظف است به هنگام ثبت‌نام معادل ۵۰% هزینه کل تور را در قبال اخذ رسید پرداخت و تا سه روز کاری قبل از حرکت تور، ‌الباقی هزینه تور را تسویه نماید.

۲۰. مسافر موظف است در ساعات اعلام شده، در برنامه های گشت شرکت نموده و در صورت عدم حضور به موقع به هنگام حرکت تور، شخصاً متعهد مشکلات احتمالی و پرداخت هزینه های مربوط جهت پیوستن به گروه و ادامه برنامه تور خواهد بود و کارگزار مربوطه هیچگونه مسئولیتی در این خصوص نخواهد داشت.

تعهدات کارگزار:

کارگزار موظف است نرخ و کلیه برنامه‌های خدمات گشت را به‌صورت بروشور، کتبی و یا در وب سایت اختصاصی خود به مسافر اعلام نماید. در صورتی‌که برنامه ارایه شده توسط کارگزار در طول سفر عینا به اجرا گذاشته نشود، مسافر مجاز است موارد را با ارایه دلایل مستدل به کارگزار اعلام نموده و کارگزار موظف به جلب رضایت مسافر است.

تبصره ۷: در صورت وقوع هرگونه پیشامد غیر منتظره از قبیل شرایط فوق‌العاده جوی، جنگ، شورش و مشکلاتی که از کنترل کارگزار خارج بوده و سبب ابطال یا تغییر برنامه گشت و یا مسافر شود مسئولیتی متوجه کارگزار نخواهد بود.

۲۱. در صورت عدم امکان رزرو هتل مندرج در این قرارداد، کارگزار موظف به رزرو هتلی با همان درجه و کیفیت می‌باشد.

۲۲. کارگزار موظف است در گشت‌ها، ازراهنمای مورد تایید سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استفاده نماید.

۲۳. در سفرهای زمینی، اگر وسیله نقلیه به هر دلیل و در هر قسمت از سفر از حرکت باز ایستد، جایگزینی وسیله نقلیه جدید و هرگونه هزینه دیگری که بابت تاخیر ایجاد شده است بر عهده کارگزار بوده و زمان لازم جهت تامین وسیله نقلیه جدید و تاخیر در اجرای سفر نیز مورد قبول مسافر است.

تبصره ۸: در مورد تاخیر یا کنسلی در سفرهای هوایی، ریلی و دریایی بر اساس قوانین سازمان مربوطه عمل خواهد شد. تغییر برنامه تور ناشی از این کنسلی، مشروط بر آنکه در آن مقطع زمانی راه حل جایگزین برای آن وجود نداشته باشد، مسئولیتی را متوجه کارگزار نخواهد نمود.

۲۴. وسایل نقلیه اصلی و محلی به تناسب تعداد مسافران و نوع مسیر (آسفالت، خاکی، کوهستانی و…) به تشخیص کارگزار انتخاب شده و کارگزار موظف است قبل از سفر در خصوص نوع وسایل نقلیه در تارنمای خود اطلاع‌رسانی نماید.

۲۵. کارگزار موظف است بیمه مسئولیت مدنی را بر طبق مندرجات این قرارداد در مورد مسافر اعمال نماید.

تبصره ۹: در صورت بروز هرگونه حادثه‌ای در طول سفر، مسافر باید بر اساس شرایط بیمه تحت پوشش اقدام نماید. در این خصوص کارگزار همکاری لازم را به عمل خواهد آورد.

تبصره ۱۰: در صورت بروز هرگونه حادثه که منجر به خسارت جسمانی در طول سفر گردد، مسافر خود موظف به پرداخت هزینه‌های امداد و نجات و درمان می‌باشد. بدیهی است مسافر می‌تواند پس از طی مراحل قانونی و پزشکی با دریافت گزارش از کارگزار به شرکت بیمه مراجعه و طبق تعرفه‌های بیمه اقدام به دریافت خسارت نماید. در خصوص هزینه‌های درمانی مازاد بر بیمه هیچ‌گونه مسئولیتی متوجه کارگزار نخواهد بود.

تبصره ۱۱: در صورت درخواست مسافر برای اعمال بیمه‌های تکمیلی و حوادث، کارگزار باید با دریافت هزینه آن از مسافر، نسبت به صدور بیمه‌های درخواستی اقدام نماید.

تبصره ۱۲: در صورتی‌که مسافر به هر دلیل جدا از برنامه سفر کارگزار به گروه ملحق و یا قبل از پایان سفر از گروه جدا شود، بیمه مسافر فقط از ابتدای الحاق وی به سفر و تا زمان انفصال وی از سفر معتبر بوده و فقط در مدت زمان حضور وی در سفر اعمال خواهد شد و در خارج از این زمان کارگزار مسئولیتی در قبال بیمه مسافر نخواهد داشت.

نرخ و شرایط ابطال گشت‌ها توسط مسافر:

۲۵. درخواست انصراف از سفر باید به‌صورت حضوری، ارسال فکس و یا ایمیل توسط شخص مسافر و یا نماینده رسمی وی انجام شود. جریمه کنسل نمودن تور طبق «جدول شماره ۱» از کل مبلغ گشت کسر و مابقی وجوه به مسافر پرداخت خواهد شد.

تبصره ۱۳: در ثبت‌نام‌های گروهی فقط فردی که به نمایندگی از سوی مسافران اقدام به ثبت‌نام و عقد قرارداد نموده مجاز به مراجعه به کارگزار جهت پیگیری، ابطال و یا دریافت وجوه پرداختی می‌باشد و سایر مسافرین در این خصوص مجاز به مراجعه به کارگزار نمی‌باشند.

تبصره ۱۴: در صورت چارتر (دربست) بودن محل اقامت، بلیط هواپیما و یا قطار جرایم ابطالی با ارایه مدارک بر اساس مقررات مربوطه اخذ خواهد شد.

تبصره ۱۵: جریمه کنسلی از قیمت نهایی شامل هر فرد ثبت‌نام شده محاسبه و کسر می‌گردد.

تبصره ۱۶: در صورتی‌که وسیله نقلیه مورد استفاده در سفر هواپیما یا قطار باشد، علاوه بر مبلغ درج شده در «جدول شماره ۱»، جریمه ابطال بلیط هواپیما یا قطار نیز دریافت خواهد شد.

جریمه کنسلی تورهای چند روزه داخلی توسط مسافر

میزان کنسلی تور از ۱۵ فروردین تا ۲۵ اسفند

– از زمان ثبت‌نام تا ۳۰ روز قبل از سفر ۵٪ جریمه
– از ۲۹ تا ۱۵ روز قبل از سفر ۱۰٪ جریمه
– از ۱۴ تا ۷ روز قبل از سفر ۲۰٪ جریمه
– از ۶ تا ۳ روز قبل از سفر ۲۵٪ جریمه
– از ۲ تا ۱ روز قبل از سفر ۵۰٪ جریمه
– از ۲۴ تا ۱۲ ساعت قبل از سفر ۷۰٪ جریمه
– از ۱۲ ساعت قبل و یا عدم حضور در سفر ۹۰٪ جریمه

میزان کنسلی از ۲۶ اسفند الی ۱۶ فروردین

– از زمان ثبت‌نام تا ۳۰ روز قبل از سفر ۵٪ جریمه
– از ۲۹ تا ۲۵ روز قبل از سفر ۳۰٪ جریمه
– از ۲۴ تا ۲۰ روز قبل از سفر ۳۵٪ جریمه
– از ۱۹ تا ۱۰ روز قبل از سفر  ۴۰٪
– از ۹ تا ۶ روز قبل از سفر ۴۵٪
– از ۵ تا ۲ روز قبل از سفر ۷۰٪
– از ۲ روز قبل و یا عدم حضور در سفر ۹۰٪

این قرارداد در ۲۵ ماده و ۱۶ تبصره، در ۲ نسخه با متن و ارزش یکسان، بر اساس مواد ۲۳۰، ۲۲۱ و ۱۰ قانون مدنی تنظیم، امضا و مبادله گردیده است.

شرایط و قوانین اختصاصی کارگزار

با توجه به زمان مورد نیاز برای صدور بلیط، صدور بیمه و تدارک پذیرایی، ثبت نام برای هر تور تا ساعت ۱۲ ظهر روز ماقبل شروع تور امکان‌پذیر است و مسافرین پس از این ساعت می‌توانند اقدام به خریداری تور در روزهای دیگر نمایند.

کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت به همراه کد سفارش با ایمیل تلفن یا پیامک به اطلاع مشتریان خواهد رسید و همکاران ما در جهت اخذ اطلاعات شخصی مسافرین از جمله شماره‌ی کارت ملی و تاریخ تولد مسافرین، با شماره سرپرست مسافرین تماس خواهند گرفت.

توجه داشته باشید که این اطلاعات شخصی به جهت صدور بلیط و همچنین صدور بیمه‌ی سفر تک‌تک مسافرین لازم است.
بدیهی‌ست در صورت اشتباه بودن اطلاعات تماس با مشتری و عدم دسترسی به ایشان، همچنین اشتباه بودن اطلاعات شخصی ارائه شده برای تک‌تک مسافران، کارگزار از صدور بلیط سفر برای مسافران معذور است.

در مورد تورهای قطار لازم است مسافرین ۴۵ دقیقه پیش از حرکت قطار در ایستگاه راه‌آهن تهران حضور داشته باشند. (زمان باز شدن گیت‌های ورودی و سوار شدن به قطار گردشگری از طریق نمایشگرهای داخل ایستگاه و بلندگوهای داخل سالن به اطلاع مسافرین خواهد رسید.

شرایط استرداد بلیط تور قطار گردشگری ۱ روزه

در صورت بروز مشکل در پردازش نهایی تور مانند اتمام ظرفیت تور یا لغو سفر، کارگزار از طریق تلفن قید شده در فرم خرید با مشتری تماس گرفته و کل مبلغ پرداخت شده طی ۲۴ الی ۴۸ ساعت کاری به حساب مشتری واریز خواهد نمود.

مسافرین محترم توجه داشته باشند که در صورت انصراف از سفر حتما تا ساعت ۱۲ ظهر روز قبل از شروع تور، تصمیم خود را به کارگزار اطلاع دهند. در صورتی که تا ساعت ۱۲ روز قبل از شروع تور اطلاع‌رسانی انجام شده باشد ۷۰ درصد بهای بلیط تورهای قطار گردشگری به مسافرین بازپرداخت خواهد شد. پس از این زمان یعنی ساعت ۱۲ ظهر روز قبل از شروع تور، امکان بازگرداندن هیچ درصدی از مبلغ بلیط وجود ندارد.

در صورت نیاز به تغییر یا لغو بلیط با شماره تلفن ۰۲۱09123664923 یا ۰۹۱۲۸۸۰۳۹۲۱ تماس حاصل فرمایید.

کاربران باید هنگام سفارش بلیت مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بنابراین درج آدرس ایمیل و شماره تلفن توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که این موارد به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، تماس با مشتری و دریافت اطلاعات شخصی تک‌تک مسافرین به جهت صدور بلیط قطار امکان پذیر نیست.

در صورت استفاده از کد تخفیف و پس از نهایی شدن بلیت، از نظر قانونی امکان اعمال تغییر در سبد خرید، و تغییر مبلغ فاکتور به دلایل انصراف از خرید، حذف یا تغییر سفر یا تعداد بلیت‌ها وجود ندارد و اگر مشتری درخواست هرگونه تغییری را داشته باشد، کد تخفیف باطل خواهد شد و امکان برگرداندن مبلغ آن وجود ندارد.

لازم به ذکر است افزودن بلیط به سبد خرید به معنی رزرو تور نیست و هیچ گونه حقی را برای مشتریان ایجاد نمی‌کند. همچنین تا پیش از ثبت نهایی، هرگونه تغییر از جمله تکمیل ظرفیت تور، روی بلیط افزوده شده به سبد خرید اعمال خواهد شد. بنابراین به مشتریانی که تمایل و تصمیم به خرید قطعی دارند توصیه می‌شود در اسرع وقت سفارش خود را نهایی کنند تا با مشکل روبرو نشوند. شایان ذکر است سفارش تنها زمانی نهایی می‌شود که کاربران کد سفارش خود را توسط ایمیل دریافت کنند و بدیهی است که کارگزار هیچ‌گونه مسئولیتی نسبت به بلیت‌هایی که در سبد خرید رها شده است، ندارد.

ارتباطات با کارگزار

هنگامی که مشتری از سامانه فروش بلیط استفاده می‏‌کند، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به کارگزار ایمیل می‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که کارگزار به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.

همچنین آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد.

جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، امکان دارد کارگزار برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه کارگزار را در پروفایل خود لغو کنند.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

کارگزار به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند. کارگزار متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد.

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات کارگزار، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط کارگزار جزئی از اموال کارگزار محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار کارگزار است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای کارگزار محفوظ می‏‌دارد. علاوه بر این، اسکریپت‌ها، و اسامی خدمات قابل ارائه در وبسایت نیز در انحصار کارگزار است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از لیست محصولات، مشخصات فنی، قیمت و هر گونه استفاده از مشتقات وب‏‌سایت کارگزار و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هرگونه استفاده از داده کاوی، روبات، یا روش‌‏های مشابه مانند جمع آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای کارگزار محفوظ است.

در صورت استفاده از هر یک از خدمات کارگزار کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است.

تورهای کارگزار مناسب افراد زیر ۱۸ سال نیز هست و در صورتی که کاربران از سن ذکر شده جوان‌‏تر هستند می‌‏باید با اطلاع والدین و یا قیم قانونی، به خرید تور و پرداخت اقدام کنند.

تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی www.shahbazan.com است. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه از طرف آدرس‏ و شماره تلفن رسمی و تایید شده در سایت، با شما تماس نمی‌‏گیریم.