تورهای سازمانی

گردشگری راه آهن عنوان برنامه جدیدی است که از یک سال قبل با موضوعی خاص و شیوه اجرای کاملا جدید به گردشگری ایران معرفی شده است. در  این برنامه بر خلاف تورهای متداول مسیر مورد توجه است نه مقصد و به این ترتیب مخاطب از ابتدا و در مدت سیر با موضوع درگیر خواهد بود.

برخی ویژگیهای این برنامه آنرا به گزینه‌ی مطلوبی بخصوص برای اردوهای آموزشی، تفریحی و سازمانی تبدیل نموده که از جمله آنها می‌توان به موارد ذیل اشاره کرد:

  • استفاده از قطارهای ریل‌باس جدید با سالن‌های یک‌سره که امکان همراهی گروههای بزرگ تا بیش از ۲۰۰ نفر را فراهم می‌آورد، چیزی که برای اتوبوس‌های توریستی حداکثر تا حد ۴۰ نفر مقدور است.
  • استفاده اختصاصی از قطار منحصرا برای اعضای شرکت‌کننده در تور.
  • راحتی و امنیت سفر ریلی در مقایسه با سفرهای جاده‌ای، به همراه امکاناتی چون وجود سرویسهای بهداشتی و امکان سرو غذا و پذیرایی در داخل قطار.
  • شکلی متفاوت از اجرای تور در حین حرکت و همچنین امکان توقف‌های خارج از ایستگاه راه‌آهن به جهت بازدید از جاذبه‌های طبیعی و صنعتی مسیر.

گروه شهبازان مفتخر است اولین برگزار کننده تورهای گردشگری راه‌آهن در ایران باشد که به صورت مستمر در طول سال فعالیت می‌کنند. این تورها با اخذ مجوز از شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران و شرکت حمل و نقل ریلی رجا، و با همکاری این دو نهاد مهم حمل و نقل اجرا می‌شود.

پیشنهادی که گروه شهبازان برای سازمان‌ها، شرکت‌ها، مدارس و دانشگاه‌ها دارد، شرکت در تورهای یک روزه‌ی گردشگری راه‌آهن در سفر تهران-سوادکوه است که به نحوی تنظیم شده‌اند تا شرکت‌کنندگان یک روز کامل از گشت لذت ببرند و در پایان روز به مبدا بازگردند.

همچنین برنامه از نظر درجه‌ی سختی، سبک طراحی شده تا همه‌ی علاقمندان با هر آمادگی جسمانی بتوانند در آن شرکت کنند.

بنابراین گشت یکروزه‌ی راه‌آهن می‌تواند فرصت مغتنمی برای شاغلین و خانواده‌های آنها باشد که فرصت سفرهای طولانی را ندارند و همچنین برای بازنشستگان که در جستجوی برنامه‌های جمعی و کوتاه مدت هستند، مناسب است.

گروه شهبازان تاکنون افتخار برگزاری تورهای موفق گردشگری راه‌آهن برای شرکت ارتباطات زیرساخت و پژوهشگاه فضایی ایران، هر دو از زیر مجموعه‌های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با حضور وزیر و معاونین ارشد وزارت ارتباطات، سفرا و کارکنان سفارت‌خانه‌های نوردیک (دانمارک، فنلاند، نروژ و سوئد)، شرکت ملی گاز ایران، بانک مسکن، شرکت تعمیرات و توسعه بهره برداری ریلی مپنا، شرکت بازرسی فنی ایرانیان، مدیران و کارکنان هلدینگ رایزکو، فارغ‌التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف، دانشجویان و اساتید دانشگاه علم و صنعت، فارغ‌اتحصیلان دانشکده فنی دانشگاه تهران، کارکنان شرکت صبا ویژن و همچنین کارشناسان و مدیران عالیرتبه‌ شرکت راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران و شرکت رجا را داشته است.

با توجه به اینکه برنامه‌ی تورهای گردشگری راه‌آهن قابلیت اجرا برای گروه‌های بزرگ را دارد، در صورت تمایل علاقه‌مندیم تا در جلسه‌ای حضوری ویژگی‌های منحصر بفرد این تور گردشگری را برای شما توضیح دهیم.

برای شروع لطفا درخواست خود را از طریق فرم زیر برای‌مان ارسال کنید.

  • جزئیات مربوط به سفر

  • به عنوان نمونه: (تور یک روزه سوادکوه، لرستان، گلستان...)
  • حداکثر ۲۵۰ نفر