تورهای اختصاصی و گروهی

تورهای اختصاصی شهبازان سفرهایی هستند که ما بر اساس نیاز و سلیقه خودتان پس از مشورت با شما طراحی و اجرا می‌کنیم.

شهبازان طیف گسترده‌ای از خدمات، از اجرای تور با انواع قطارهای موجود در کشور به صورت اختصاصی تا اجرای تورهای داخلی یا خارجی با اتوبوس‌های گردشگری.

سفرهای اختصاصی به شما این امکان را می‌دهد تا با گروه دوستان، هم‌دانشگاهی‌ها، همکاران سفری با کیفیت را در هر زمان و یا مقصدی که مایل هستید تجربه کنید.

گروه شهبازان مفتخر است اولین برگزار کننده تورهای گردشگری راه‌آهن در ایران باشد که به صورت مستمر در طول سال فعالیت می‌کنند. این تورها با اخذ مجوز از شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران و شرکت حمل و نقل ریلی رجا، و با همکاری این دو نهاد مهم حمل و نقل اجرا می‌شود.

گروه شهبازان تاکنون افتخار برگزاری تورهای موفق گردشگری راه‌آهن برای شرکت ارتباطات زیرساخت و پژوهشگاه فضایی ایران، هر دو از زیر مجموعه‌های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با حضور وزیر و معاونین ارشد وزارت ارتباطات، سفرا و کارکنان سفارت‌خانه‌های نوردیک (دانمارک، فنلاند، نروژ و سوئد)، شرکت ملی گاز ایران، بانک مسکن، شرکت تعمیرات و توسعه بهره برداری ریلی مپنا، شرکت بازرسی فنی ایرانیان، مدیران و کارکنان هلدینگ رایزکو، فارغ‌التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف، دانشجویان و اساتید دانشگاه علم و صنعت، فارغ‌اتحصیلان دانشکده فنی دانشگاه تهران، کارکنان شرکت صبا ویژن و همچنین کارشناسان و مدیران عالیرتبه‌ شرکت راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران و شرکت رجا را داشته است.

برای درخواست تورهای اختصاصی شهبازان کافیست فرم زیر را تکمیل کنید تا همکاران ما در شهبازان در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

  • جزئیات مربوط به سفر

  • به عنوان نمونه: (تور یک روزه سوادکوه، لرستان، گلستان...)
  • حداکثر ۲۵۰ نفر